Na poniższej stro  przedstawiona jest baza najlepszych polskich katalogów stron seo poleconych przez firmę Computer Best, które zostały oparte na znakomitym skrypcie SEOKatalog.

Do naszej Bazy Katalogów dodajemy jedynie katalogi unikalne o wysokiej jakości wykonania (unikalna grafika dla każdego katalogu, dobrze zaindeksowane).

Nasz spis katalogów jest na bieżąco aktualizowany i rozbudowywany o kolejne nowe katalogi SEO. Nasze katalogi charakteryzują się dobrym Page Rankiem, a dodatkowo każdy z naszych katalogów posiada unikalny adres ip. 

Zapraszamy do dodawania wpisów do naszych katalogów.

Pobierz liste naszych katalogów w .txt > TUTAJ <Angielski Online

Jeśli nie masz czasu lub nie potrafisz napisać porządnego opisu a chcesz by wpis Twojej strony/firmy znalazł się w naszych katalogach to skorzystaj z usługi zakupu MULTIKODu z ofertą skatalogowania za jedyne 250 zł brutto.

W skład oferty wchodzi?

a) Unikalny OPIS, który zostanie napisany za pomocą wielu logicznych synonimów, rzeczowy, konkretny, poprawny ortograficznie i gramatycznie który będzie  opisywać zawartość Twojej strony/firmy

b) Dodanie wpisu do wszystkich katalogów z naszej listy w których znajduje się opcja MULTIKOD (aktualnie 43) na Twoje zarejestrowane konto (będziesz miał w przyszłości możliwość edycji swoich wpisów).

c) Po skatalogowaniu dokładny raport wraz z linkami do Twoich wpisów w katalogu

d) Gwarancja że Twój wpis zostanie zaakceptowany w ciągu 1-6 dni od momentu skatalogowania


Jak skorzystać z naszej usługi ?

  1. Przeczytaj uważnie regulamin!
  2. Zakup usługę korzystając z poniższego formularza "Zamówienie"
  3. Wyślij na computerbest@interia.pl adres swojej strony + sugerowane tytuły wpisów + ewentualne uwagi + ewentualne dane do Rachunku
  4. Po maksymalnie 6 dniach otrzymasz maila zwrotnego z raportem zawierającym  linki do Twoich wpisów oraz danymi do logowania na swoje konto (będziesz miał w przyszłości możliwość edycji swoich wpisów)

 

ZAMÓWIENIE:

1. Tradycyjnym przelewem bankowym:

tytuł przelewu: 

Katalogi Computer Best; MULTIKOD 30 z skatalogowaniem; adres strony: [TUTAJ WPISZ ADRES SWOJEJ STRONY]; adres e-mail: [TUTAJ WPISZ SWÓJ ADRES E-MAIL]

Dane firmy  English Best Sp. z o.o.
      ul. Czarnoleśna 1, 41-709 Ruda Śląska
NIP  NIP: 6412545574
konto bankwoe  Konto bankowe:
       23 1090 2037 0000 0001 4134 4827

250 PLN Brutto

Przyjaciele | Polityka Prywatności

facebook